Varukorg
0 st varor
Totalt: 0,00 kr
  • Totalt: 0,00 kr
Hem / Regionala föreningar / Väst / Om oss / Styrelsen
Skriv ut

Brandskyddsföreningen Väst Styrelsemedlemmar

Carl-Ian Bissmark
Räddningstjänsten Tjörn
carl-ian.bissmark@tjorn.se

Torbjörn Sjögren

Fastighetsägarna

torbjorn.sjogren@fastighetsagarna.se

Claes Hellgren
Länsförsäkringar
claes.hellgren@lansforsakringar.se

Eric Wennerberg 
Länsförsäkringar Älvsborg
eric.wennerberg@lansforsakringar.se

Magnus Edenmyr

Orust kommun

magnus.edenmyr@orust.se

 

Anders Olsson 
Räddningstjänsten Bengtsfors
anders.olsson@bengtsfors.se

Lotta Nilsson
Träningskliniken
lotta@traningskliniken.com

SUPPLEANTER

Mariette Hassmer Troije

Elektriska Installatörsorganisationen EIO

mariette.troije@eio.se 

 

Christian Rådén
Räddningstjänsten Bengtsfors

christian.raden@bengtsfors.se

 

VALBEREDNINGEN

Lena Bergön

Cowi

lnbe@cowi.se

 

Kenneth Lundstedt
Fastighetsförvaltningen Göteborgs stad
kenneth.lundstedt@fastighet.goteborg.se